fbpx
ADEN PATENTADEN PATENTADEN PATENT

Hakkımızda

ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş.

HAKKIMIZDA

Şirketimiz, Pendik Patent ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti. olarak 2004 yılında İstanbul`da kurulmuş olup, 08.12.2017 tarihinde ünvanını ve nevini değiştirerek ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. şekline dönüşmüştür.

Şirketimiz Türkiye genelinde müvekkillerine  Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları konusunda (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım) Yurt içi ve Yurt dışında hizmet veren ve her geçen gün portföyünü genişleterek dürüst, ilkeli ve güvene dayalı işbirliği içerisinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. Sınai ve Fikri Mülkiyet Haklarının korunması aşamasında siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur. Bilgi ve birikimi ile müşterilerine hızlı, gizlilik esaslarına dayalı ve doğru bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bunun için ekip ruhuyla çalışan uzman personeliyle doğrudan müşterisinin yanında hizmet vermektedir. Hizmetlerinin temelini Marka, Patent ve Tasarım vekilliği yanında diğer Sınai Haklar ve Fikri Haklar oluşturmaktadır.

ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. bu hizmetleri verirken kadrosunda bu konulara hakim genç ve yeniliğe açık Marka ve Patent Vekilleri, Patent, Marka ve Tasarım  Departmanı, Hukuk departmanı, Yurtiçi ve Yurtdışı Departmanı olmak üzere güçlü ve donanımlı bir ekiple müvekkillerine hizmet vermektedir.

ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. Faaliyetlerine 01.12.2016 tarihinden itibaren ONLİNE UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ olan www.webokul.com.tr ile YENİ NESİL EĞİTİM SİSTEMİNİ hayata geçirmiştir. Geleceğin Eğitim Sistemi olan WEB OKUL Sistemi, Mesleki ve Akademik tüm eğitimleri bünyesinde barındırarak ülke ve dünya çapında bir eğitim merkezi olma yolunda ilerlemektedir.

ADEN PATENT VE EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş

100%

Destek

100%

Hizmet

100%

Memnuniyet